افتتاح بیمارستان «کوار» با حضور وزیر بهداشتبا حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان ٣٢ تخت‌خوابی فاطمه‌الزهرا(ص)شهرستان کوار به بهره‌برداری رسید.

به نویسنده میرات، رئیس بیمارستان فاطمه‌الزهرا(ص) جمعه ٨ تیر در آیین افتتاح این بیمارستان ٣٢ تخت‌خوابی در شهرستان کوار در جمع نیوزنگاران بیان کرد: عملیات اجرایی این بیمارستان در سال ٨٧ با خرید زمینی به مساحت چهار هکتار توسط خیرین آغاز شد.

«ابراهیم زراعت‌پیشه»، با بیان این‌که این بیمارستان که با زیربنای چهار هزار و ٨٠٠ هکتار و اعتبار ١٤ میلیارد تومان در دو فاز اجرایی شده و امروز با ٣٢ تخت بستری،. دیالیز و اورژانس به بهره‌برداری رسید، افزود: سی‌سی‌یو، اتاق عمل، دیالیز، زایشگاه و اورژانس بخش‌های تشکیل دهنده این بیمارستان است.

رئیس بیمارستان فاطمه‌الزهرای شهرستان کوار با تصریح بر این‌که پزشکان عمومی این بیمارستان می‌توانند روزانه حدود ٢٥٠ بیمار را پذیرش کنند، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به بستری کمتر از ٦ ساعت بین ٥٠ تا ٦٠ نفر امکان بستری شدن دارند.

زارعت‌پیشه با بیان این‌که ۴۰ درصد هزینه ساخت این بیمارستان توسط خیران تأمین اعتبار شده است، یادآور شد: این بیمارستان پاسخگوی خدمات درمانی به حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت شهرستان کوار و حومه آن خواهد بود.

انتهای پیام