افزایش حجم ترافیک ورودی به تهران در نخستین روز از هفتهمعاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در نخستین روز هفته را تشریح کرد.

سرهنگ مسعود جبارزاده در گفت‌وگو با میرات، در این باره گفت: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم ساعات پیک ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی در تهران کمی تغییر کرده و ما از حوالی ساعت ۷ صبح شاهد افزایش حجم و بار ترافیکی در برخی از معابر و بزرگراه‌های تهران هستیم.

وی با اشاره به بررسی‌های انجام شده از وضعیت ترافیکی تهران اظهار کرد: طبق نویسنده‌های دریافتی صبح امروز بار ترافیکی ورود به تهران از محورهای غربی، جنوبی و جنوب شرقی پرحجم بوده و بر این اساس در بزرگراه‌های شهید لشگری، امام رضا (ع)، آزادراه تهران – کرج، آزادراه تهران – ساوه و اتوبان خلیج فارس پر حجم و نیمه سنگین است.

وی درباره وضعیت ترافیکی در معابر داخلی تهران نیز اظهار کرد: در برخی از معابر داخلی شاهد افزایش حجم ترافیک هستیم و بر همین اساس در بزرگراه‌های نواب، حکیم، همت و … شاهد افزایش حجم تردد خودروها هستیم.

جبارزاده درباره وضعیت ترافیک تهران در عصر امروز نیز گفت: با توجه به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان طرح ترافیک و زوج و فرد با یک ساعت کاهش در ساعت ۱۸ به پایان می‌رسد پیش بینی ما این است که در ساعات منتهی به اذان مغرب شاهد افزایش حجم ترافیک باشیم. از این رو لازم است شهروندان زمان سفر خود را مدیریت و توزیع کرده و تا حد امکان آن را به ساعات پایانی روز و منتهی به اذان مغرب موکول نکنند.

انتهای پیام