امضاء کنندگان میثاق نامه کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» به ۴۰۰ هزار نفر رسید


رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با تشریح اقدامات انجام شده در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت که تا کنون اعضای کانون‌های مختلف این سازمان به حدود پنج میلیون نفر از مسافران خدمات مختلفی ارائه کرده‌اند و تا کنون ۴۰۰ هزار نفر نیز میثاق نامه کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» را امضاء کرده‌اند.

مسعود حبیبی در گفت‌وگو با میرات، با تشریح اقداماتی که در قالب طرح ملی ” ایمنی و سلامت مسافران نوروزی” انجام شده اظهار کرد: از زمان آغاز طرح تا پایان روز گذشته که مدت زمان ۱۵ روزه اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی را شامل می‌شود ۴۰ هزار نفر در روز در این طرح شرکت کردند و به مسافران نوروزی خدمات دادند که ۱۶ هزار نفر از آنها جزو خواهران و ۲۴ هزار نفر جزو برادران بودند و این نیروها از کانون‌های مختلف سازمان جوانان از جمله کانون‌های دانشجویی، دانش آموزی، طلاب و غنچه‌ها بودند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به مسافران مراجعه کننده به چادرهای این سازمان گفت: ما در این طرح پست‌های ثابت و سیار داریم که مجموعا چهار میلیون و ۶۵۰ هزار بازدید کننده داشته‌اند و در طول مدت اجرای طرح ۳۵۰ هزار نفر از خدمات سلامت استفاده کردند. همچنین ۴۱۵ هزار کودک نیز در فضای دوستدار کودک حاضر شدند و با توجه به اینکه خیمه‌های نماز را برای استفاده مسافران نوروزی تدارک دیده‌ایم تا روز گذشته ۱۶۰ هزار نفر از این خیمه‌ها استفاده کردند.

حبیبی در ادامه گفت: ایجاد کمپین “نه به تصادفات” از دیگر اتفاقاتی بود که در این طرح مد نظر قرار گرفت و تا کنون ۴۰۰ هزار نفر میثاق نامه این کمپین را امضا کرده‌اند و ۵۰ هزار نفر نیز در فضای مجازی با این کمپین همراهی کردند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: در این طرح اقلامی هم میان مراجعه کنندگان توزیع می‌شود و تا کنون یک میلیون و ۸۳۰ هزار برگ نقشه، یک میلیون و ۹۰۰ هزار بروشور و همینطور یک میلیون و ۵۱۰ هزار قلم کتاب و سایر محصولات فرهنگی توزیع شده است.

انتهای پیام