برگزاری نمایشگاه نوروزگاه در ضلع شمالی صحن حرم امام‌خمینی (ره)عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش همزمان با ایام پایانی سال و در آستانه سال نو از سازمان بهشت زهرا(س) دیدن کرد و به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست.

به نویسنده میرات، حسن خلیل آبادی در بازدید روز گذشته خود از مرکز تطهیر عروجیان و قسمت های مختلف سازمان گفت: شاهد روند معمول فعالیت ها بودیم و طی صحبت هایی که با تعدادی از مراجعه کنندگان به این مرکز داشتیم از روند کارها و خدمات رسانی سازمان رضایت داشتند.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با حضور در گلزار شهدا با درود به روح پر فتوح شهدا و امام شهدا(ره) گفت: در بهشت زهرا(س) گنج های زیادی پنهان است که ما باید این گنج ها را به مردم کشور و جهان بشناسانیم.

خلیل آبادی با بیان اینکه سه جلد کتاب فقط از مشاهیر مدفون در بهشت زهرا(س) چاپ شده است، تصریح کرد: در هیچ جای دنیا آرامستانی به این شکل نداریم. در بهشت زهرا(س) بسیاری از مقامات عالی کشور که هرکدام برای ما یک ملت بودند، دفن هستند و دنیایی از علم در روی سنگ قبر ها حک شده که ما باید پاسدار این میراث تاریخی فرهنگی و مذهبی باشیم همین امر بهشت زهرا(س) را یک نگین سبز گردشگری برای تهران تبدیل کرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: نمایشگاه نوروزگاه در ضلع شمالی صحن حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) دایر شده که یک مکان گردشگری و نمایشگاهی از اقوام مختلف است که در تمام ۱۳روز در ایام نوروز به مردم خدمات مختلفی ارائه می دهد و مردم می توانند در این مکان حضور پیدا کنند و از خدمات آن استفاده کنند.

وی در ادامه با پر کردن فرم در محل کانون تطهیرکنندگان داوطلب به عضویت این کانون درآمده و کارت عضویت تطهیرکننده داوطلب از سازمان بهشت زهرا(س) دریافت کرد.

انتهای پیام