توضیحات هلال احمر درخصوص عضویت چهره‌های معروف در سازمان داوطلبانسرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن بیان اینکه در چهار حوزه هدایت، حمایت، مهارت و مشارکت، عضوگیری می‌کنیم گفت: به تناسب نیاز جامعه هدف از توانمندی افرادی که عضو شده‌اند به نفع نیازمندان بهره می‌بریم.

حبیب درگاهی در گفت‌وگو با میرات، در مورد عضویت تعدادی از هنرمندان در سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اضهار کرد: چندین نفر از هنرمندان عضو سازمان داوطلبان شدند و این کار در راستای بهره‌مندی از چهره‌های محبوب میان مردم است و تلاش می‌کنیم از ظرفیت و توانمندی‌ آنها استفاده کنیم.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: ما سازمان داوطلبان هستیم و پرچممان سفید است و پذیرای تمام افراد هستیم. در سازمان داوطلبان در چهار حوزه هدایت، حمایت، مهارت و مشارکت عضو گیری می‌کنیم و به تناسب نیاز جامعه هدف از توانمندی افرادی که عضو شده‌اند به نفع نیازمندان بهره می‌بریم.

وی در مورد اینکه آیا هنرمندانی که عضو می‌شوند،‌ آگاهی لازم از فعالیت‌های جمعیت را دارند یا خیر؟ گفت: به این افراد آموزش‌های لازم داده می‌شود و پس از آن آنها را وارد عرصه می‌کنیم تا با مشکلی مواجه نشویم. در واقع اولویت ما آموزش افراد است تا با آگاهی کامل نسبت به وظایف و فعالیت‌های جمعیت هلال احمر فعالیت کنند.

انتهای پیام