نجفی به جای استعفا از سرنوشت ۱۲ نویسندهی که به دستگاه قضایی داد، سخن می‌گفت


یک عضو شورای شهر در مخالفت با استعفای نجفی با بیان اینکه ای کاش نجفی به جای پیگیری سند تحویل و تحول و استعفا می‌گفت که سرنوشت ۱۲ نویسندهی که به دستگاه قضایی داده، چه شد؟ گفت:‌ در نیمه‌های سال ۹۶ سخنگوی قوه قضاییه رسما اعلام کرد که مدیر دوم شهر در دوره قبل به جرم مسائل مالی در بازداشت است و هنوز نمی‌دانیم سرنوشت آن چه شده است.

به نویسنده میرات، حسن رسولی گفت: اعضای شورای شهر همگی عالمانه به نجفی رای دادند چرا که به این نتیجه رسیدند که عصاره مدیریت ۴۰ ساله تنها نجفی است که موجب بیرون رفت از این شرایط می‌شود.

وی با بیان اینکه البته حرکات چند دختر معصوم و هزینه سفره هفت سین در صدر اخبار قرار گرفت، افزود: نجفی قول داده که تا آخر با ما بماند و هوای پاستور به مانند شهرداران قبلی به سرش نزند و حتی گفت که قلبش به مانند ساعت کار می‌کند.

رسولی با بیان اینکه «آقای نجفی اهمیت تصمیم شما فراتر از بیماری است» گفت: رابطه خوب نجفی با دولت و مجلس سبب اتفاقات خوبی شده است به گونه‌ای که در فصل بودجه ریزی تلاش‌های زیادی انجام شد و تبصره‌های زیادی در بودجه گنجانده شد و امروز بحث ما نجفی نیست بلکه “مبارزه با فساد” در صدر کار ما است و به صدا و سیما به عنوان خزانه دار شورا می‌گویم که ظرف هفت ماه گذشته حتی یک مورد اختلاس نیز در زیرمجموعه شهرداری پیدا نشده و یک ریال هم بابت سفره هفت سین پرداخت نشده است حال سوال من این است که مگر استراتژی کشور مبارزه با فساد نیست؟.

وی با بیان اینکه شورا در انتخاب شهردار جدید ناتوان نیست اما ما نماینده مردم و جریان فکری پشت سرمان هستیم، ادامه داد: آقای شهردار توجه کنید با این کناره گیری به مدیریت شهری و جریان فکری لطمه می زنید و من خواهش می‌کنم بحث مدیریت شهری را به پای رهبری و جریان‌های فکری گره نزنید و نگذارید بگویند اصلاح طلب‌ها محکوم به تجربه شورای اول هستند و با قدرت به استعفا رای منفی می‌دهند.

وی با بیان اینکه ما به مردم قول دادیم که غیر از مرگ از شورا خارج نشویم گفت: شهردار نیز به ما در این زمینه قول داده است.

انتهای پیام