کرج- چالوس از ساعت ۱۷ یک طرفه می‌شود/ ترافیک همچنان سنگین استرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در اکثر محورهای مواصلاتی کشور از یک طرفه شدن کرج- چالوس نیوز داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با میرات، اظهار کرد: در حال حاضر جنوب به شمال محور کرج- چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر ۱۰ ترافیک سنگین است، همچنین محدوده سد کرج، تونل شماره پنج، شماره هفت، آدران، دهانه جنوبی تونل کندوان، پل زنگونه و سیاه بیشه نیز ترافیک، نیمه سنگین و ترافیک طول محور پرحجم و روان است.

وی ادامه داد: جنوب به شمال محور هراز، محدوده‌های لاسم، امامزاده علی، گزنک، تونل وانا و لاریجان ترافیک سنگین و در طول محور پرحجم و روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه ترافیک در محور جنوب به شمال فیروزکوه محدوده‌های ورودی شهر زیرآب، سوادکوه و شیرگاه نیمه سنگین است، تصریح کرد: ترافیک در طول محور پرحجم و روان است. همچنین آزادراه قزوین- رشت، محدوده منجیل، رودبار و لوشان ترافیک سنگین نویسنده شده است که در طول محور پرحجم و روان است.

سرهنگ رحمانی افزود: آزادراه تهران- قم محدوده عوارضی نیز ترافیک نیمه سنگین است و در طول محور شاهد ترافیکی پرحجم و روان هستیم. همچنین محور تهران- ساوه نیز ترافیکی پرحجم و روان دارد.

وی با بیان اینکه محور ملک‌آباد – مشهد و چناران به مشهد ترافیک پرحجمی دارد، گفت: در گیلان محورهای رشت، لاهیجان و آستارا- اردبیل نیز ترافیک پرحجم و روان است.

به گفته رحمانی، ترافیک در محور تهران- ساوه و اصفهان- شیراز پرحجم و روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان گفت: محور کرج- چالوس از ساعت ۱۴ امروز از سمت مرزن‌آباد به تهران مسدود شده است و از مرزن‌آباد به سمت کرج تردد وسایل نقلیه ممنوع شده، همچنین از ساعت ۱۷ عصر کرج به چالوس یک طرفه خواهد شد.

انتهای پیام